Топ-10 корисних у роботі нейромереж

Queen of Disaster

Крипто-планктон
Дописи
18
Повага
1
Фантиків
62
Ці нейронки знайдуть усе. Bing і ChatGPT все ще розгойдуються. А в нас уже є можливість спробувати пошукові інструменти, які скоро будуть у кожному браузері.

Lexii ai - щоб відповісти на ваше запитання, вона прошерстить купу джерел і додасть посилання. Вміє і російською - просто попросіть її про це. Посилання тут.

Phind - пошуковик для технарів, який вміє спрощувати складне і видавати пояснення одразу у вигляді коду. Посилання тут.

Perplexity - найпотужніший ШІ-пошук. Відкриється з будь-якої сторінки, прошерстить будь-який ресурс, докладе джерела і зробить вижимку. Розширення - тут.

Chord - видасть докладний реферат у відповідь на ваш запит. ШІ прошерстить форуми, блоги і новинні ресурси, докладе посилання і розіб'є все на розділи. Посилання тут.

ANDI - габрид чат-бота і пошуковика, який виводить посилання на джерела в окремій панелі. Посилання тут.

Waldo - розширення, покликане посилити пошук у Гуглі. Працює на будь-якій сторінці і здатне шукати і всередині YouTube-роликів. Посилання тут.

NeevaAI - має під собою оригінальний движок, здатний видавати актуальні відповіді з цитатами. Платний, є тріал. Посилання тут.

Glean - шукає в робочих чатах, документах і хмарних дисках, що значно спрощує комунікацію всередині компанії. Посилання на демку тут.

AskFred - сервіс запам'ятовує все, що було в робочому листуванні і на дзвінках, і швидко знайде потрібне вам. Посилання тут.

Nuclia - сервіс, здатний знайти що завгодно на сервері, накопичувачі та хмарному диску. Навіть пошукає ключові слова у відосах і аудіо. Посилання тут.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі